کنفرانس ضد نژاد پرستی و جناب رئیس‌جمهور

می‌گم حالا واقعاً اسرائیل نژاد پرست نیست که اینقده همه دادشون در اومده و اعتراض کردن به جناب رئیس جمهور؟ درست که رئیس جمهور هر کشوری اول باید منافع همون کشور رو در نظر بگیره، و خیلی جاها که جاش نیست از این قضایا حرفی نزنه، ولی خدایش تو این کنفرانسه دیگه می‌شد یه چیزایی گفت در این مورد. البته من اصولاً ذهن سیاستمدارنه‌ایی ندارم و نمی‌دونم از لحاظ سیاسی چه کاری درست بود بکنه، ولی خوب آمریکا هم به این دلیل تو اون کنفرانس شرکت نکرده که به اسرائیل توهین می‌شه، حالا به آمریکا چه به اسرائیل چی می‌شه؟

 اگه اعتراض کنن بگن بابا تو مملکتی که تو رئیس جمهورش هستی، خیلی حقا رعایت نمی‌شه و شما ککتم نمی‌گزه و بذران برن بیرون یه چیزی، نه که چون تو داری به دوست جون ما اسرائیل توهین می‌کنی ما می‌ریم بیرون! 

راستی کف زدنای همراهان رئیس جمهور رو داشتین؟ فکر نکنم به عمرشون همچین کفایی زده باشن اونم با اون لبخند به پهنای صورت! 

و بخوانید نامه آقای بهمن قبادی رو دیدین در ارتباط با خانم رکسانا صابری؟

/ 7 نظر / 18 بازدید
پرستو

ئاوات جان، ديروز شنيدم اين ركسانا نامزده بهمن قباديه. چقدر اين مطلب درسته؟

پرستو

اييي ئاوات جان! من لينك رو نخوندم و يوال رو پرسيدم حالا خوندم و جواب گرفتم :)

زهرا

سلام به من هم سر بزنید خوشحال می شوم.

مانلي

قيافه متكي موقع دست زدن ديدني بود.[نیشخند]

نونوش

کتاب دومی را که در پایین نوشته بودی نخوندم اما کافه پیانو را دوست نداشتم ..رد پای منم مرد خونه ..در همه جای کتاب به چشم می خورد ...

mrkachal

سلام یه مطلب بامزه پست کردم درمورد اخراجی های 3 بخون یخورده بخند تادلت بازشه اگه هم از وبلاگم خوشت اومد خداییش لینکم کن.

هوس مبهم

تو کنفرانس ضد نژاد پرستی به یه نژاد توهین کرد و هولوکست رو دوباره بی معنی خوند، معلومه که دل هر انسان آزاده ای به درد میاد و میزاره میره بیرون