واقعا چرا؟

 دنیای زنان و مردان خیلی با هم فرق می‌کنه. باید کلی زنان و مردان طفلکی به در و دیوار بکوبنن خودشون تا کمی و فقط کمی همدیگرو درک کنن. البته در بیشتر موارد من زنان رو می‌بینم که اینکارو می‌کنن و مردان گرامی به دیواره تکیه می‌دن تا ببین آخرش این زن محترم درکشون می‌کنه یا نه. خوب بذار بحث علمی و اینجور چیزا رو بذارم کنار و برم سر اصل مطلب. هیوا تو چرا اینقده با عکس گرفتن در عکاسی به مناسبتی و روزی مخالفی؟ چرا اینقده به  هر گونه برنامه‌ریزی برای سفر و تولدو اینا بی‌تفاوتی. می‌دونی وقتی می‌گی خودت می‌دونی، انگاری با مشت می‌کوبی تو کله‌م؟

بگم آ از این به بعد هر وقت بگی خودت می‌دونی؟ منم دیگه تفاهم و عدالت و اینجور روشنفکریا رو می‌ذارم کنار و همون کاری که خودم می‌دونم انجام می‌دم ها!

/ 4 نظر / 23 بازدید
امیــــر

اگه زن و مرد ب هم تفاوت نداشتند که نمی تونستند مکمل همدیگه باشند باید متفاوت باشند تا کمبودهای هم رو جبران کنن

مامان ارشک

قربون شکلت برم. کلا آقایون دوست ندارن مسوولیت کاری رو به عهده بگیرن. خوشحالتر می شن وقتی خانمها همه تصمیم ها رو می گیرن.

لولی دیوانه:::شالیز

خدا به خیر بگذرونه بد جور توپت پره البته بازم هر جور خودت می دونی ها. قربان آن مقامات علمی زنانه همه جمعیت روشنفکر نسوان برویم دربست حالا به جای تکیه بر آن دیوار بیایید از این ور نگاه بمنید ببیند باز هم اینجوری می بینید. یعنی به جای تکیه بر دیوار زنانه بر دیوار مردانه هم تکیه ای بزنید شاید فرجی شد. ===== در ضمن با عذر خواهی فراوان من لولی دیوانه:::شالیز را روزآمد می کنم. شعرهایم را آنجا بخوانید و نظر بدهید که نظراتتان بسی غنیمت است www.loli.ir

گلنار

کاملا موافقم.منم وقتی بعضی ها میگم فرقی نمیکنه یا هر چی تو بگی دلم میخواد سرم رو بکوبم به دیواررررررررررر[عصبانی]