فکر!

یعضی وقتا فکر می‌کنم که کاش می‌تونستم فکر نکنم!

/ 16 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خانه ما

نیندیشیدن...نقطه آغاز ناتوانیست...خستگی...مغلوب گشتن....انسان در اندیشه معنا دارد وگرنه .....برای بهتر شدن بیندیش..آرام ومهربان....باذهنی که تورا بال ببخشد وپرواز را دلنشین سازد...تو در شروع بالندگی هستی..

دیاکو

امان از ان وقت ها، و ان لحظاتی که آدم یک خواب طولانی می خواهد، خیلی طولانی.

رهگذر

سلام خسته نباشید واقعا با این همه پست ! تبریک میگم و امیدوارم همیشه موفق و موید باشید راستی دیروز یه نفر از طرفدارای احمدی نژاد اومده بود پیشم ! میگفت آیندگان خواهند گفت که ما با رای به خاتمی چه خیانتی کردیم به این مردم ، به این مملکت . پرسیدم : چرا ؟ گفت : اون بابا (منظورش همون آقای خاتمی جیگر خودم بود) با تعطیلی 4 ساله انرژی هسته ای ایران رو از قدمهای بلندش به سوی آینده منع کرد و .... گفتم خوب چرا مقدار بنزین که زیاد شد و به استقلال کشور کمک کرد و با تکیه بر همین کار این دولت تونست اینهمه کار بکنه (مثل سهمیه بندی بنزین و ...) رو نمی گی ؟ گفت : اون انرژی ها تموم میشن ، بعدش چی ؟ گفتم : نه که انرژی اتم تموم نمیشه ! نه اینکه جزو انرژی های تجدید پذیره ! حق با شماست . . . کمی فکر کرد و گفت : باشه ، به هر حال که چی ؟ . . . خندیدم و گفتم : هیچی !

هيوا

سلام حالتون خوبه اوات جون بهم سربزنين راستي چرا هيوا تنهاتون گذاشت يعني انصراف دادن [من نبودم]

شالیز

نیستید امید که هر کجا هستید خوش باشید همین

Wondermage Gallery

سلام دوست عزيز [گل] گالري عکس Wondermage با بيش از 1100 تصوير با کيفيت در 11 بخش مجزا شما را به ديدن اين تصاوير دعوت مي کند. اميدوارم از تصاوير خوشتان بيايد و ما را از نظراتتان محروم نکنيد. در صورت تمايل Wondermage را با نامي دلخواه که مفهوم گالري را برساند در صفحه خود لينک کرده و به ما اطلاع دهيد تا به عنوان تشکري کوچک متقابلا در دايرکتوري ما لينک شويد. به دوستانتان هم اطلاع دهيد، شايد اوقات خوبي را در گالري سپري کنند. اميدوارم موفق باشيد و از تصاوير لذت ببريد.

مارال

سلام طرز نوشتن جالبه وبا ارزوی بهترینها یرای شما

دردانه

خیلی وقته نتونستم برات بنویسم انگار تو هم دیگه به من سر نمیزنی حالت چطوره پسر گلمون در چه حاله آوات جان

دردانه

خیلی وقته نتونستم برات بنویسم انگار تو هم دیگه به من سر نمیزنی حالت چطوره پسر گلمون در چه حاله آوات جان