انتخابات!

هر 4 سال یکبار که انتخابات برگزار می‌شه، من یادم میافته به طفلکی خودم و امسال من که در طول این چند سال فقط بین بد و بدتر سعی کرده‌ایم بدتر را انتخاب نکنبم. چندین قیافه تکراری هستن که میان و میرن و کاندید می‌شن با حرفای تکراری. شاید بین همه اینها که آمدن و رفتن و خواهند آمد، خاتمی شخصیت ویژه‌ داشت با خصوصیات خوب و حرفهایی تازه. شاید بین همه اینها خاتمی کسی بود با سابقه سالم‌تر و شاید هم به همین دلیل نتونست کار زیادی از پیش ببره. حالا من موندم با این انتخابات، در شرکت کردنش شکی ندارم(چون شرکت نکردنم در نهایت به ضرر خودمه) اما واقعاً به هیچکدامی از دونفری که ترجیح می‌دم از بین بقیه انتخاب بشن اعتقادی ندارم. یکی فقط از خودش تعریف می‌کنه و از شجاعتش و آن هم به دلیل نزدیکی به امام و باقی قضایا. آن یکی هم که بیست سالی است گوشه نشین بوده و حالا اومده با وعده دمکراسی, آزادی, آزادی قوم‌ها و رفع تبعیض زنان و غیره. شاید برای من زن همان عکسش که دست در دست همسرش گرفته، کافی باشه که احساساتی بشم و اسمی که قراره روی برگه رای گیری نوشته بشه رو  انتخاب کرده باشم. اما شما فکرش را بکنید اصلاً آدم نخواد رئیس جمهورش ریش داشته باشه  باید چکار کنه؟

/ 16 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
40تیکه

مادرم میگن تیغ ژیلت حلال مشکل ریش رییس جمهورا!

هوس مبهم

نمیدونم منظورت از اینکه خاتمی سالم بود این بود که تعداد زیادی اعدام های سه دقیقه ای در سالهای دهه 60 وقتی که ایشون وزیر بود اتفاق افتاد و یا شایدم منظورت این بود که در زمان ریاست جموهوری ایشان قتل های زنچیریه ای به اوج خودش رسید. نمیدونم چطور بعد این همه مدت بازم باید باری بخوریم . با ریش بی ریش . بی زن و بازن و ..... همه و همه فقط و فقط برای حفظ نظام است و بقیه نعل اسب ابولفضل هم نیستیم. خر رو نیمخاییم ‌هی سعی نکنین که کمک بشه پالون خر عوض بشه. من که دیگه هیچوقت دلم نمیخاد بازی بخورم اونم توسط اخوندای با عمامه و بی عمامه که هدفشون فقط کشوندن امته تو صحنه و به ریشششون خندیدن.

مامان ارشک

من هم دقیقاَ همین حس رو دارم. اینبار انتخاب سخت شده.

مانلي

من نمي دونم اصلا ميخوام راي بدم يا نه.چون مشكل من با قانون اساسيه و اميد به تغيير گام بگامش دارم و اين جناب موسوي كه الكي قاپ همه رو دزديده فرمود فكر تغيير در قانون اساسي خيانته!

هانا

خوب اینکه منم رای میدم که میدم اما سفید نه چون احتمالا میره تو آرائ رئیس جمهوری که منتخب مردم هست و از الان انتخاب شده. حق با توئه یه کم محیطم خیلی عوض شده[زبان]راستش قبلنا که وبلاگای بقیه رو میخوندم که از خانه داری یا بچه هاشون مینویسن خندم میگرفت که مگه ملت کار دیگه ایی ندارن ولی الان خودم گرفتار شدم.یاد حرف خودت افتادم که میگفتی تا مادر نشی نمیفهمی.حالا حکایت منه.مادر نشدم ولی به حرفت رسیدم مادر[ماچ]یه بوس هم برای شهزده پسره عسلت[ماچ][ماچ]دو تا شد.ببخشید[قلب][پلک]

ساناز

دوستم امیدوارم با رای ما اتفاقی بیفتههههه

ساناز

دوستم امیدوارم با رای ما اتفاقی بیفتههههه

ساناز

دوستم امیدوارم با رای ما اتفاقی بیفتههههه

هوخشتره

سلام خوبین آبجی آوات؟ خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم شما اومدین پیشم ولی کمی دیر بود ومن داشت دلم[دلشکسته] وای سیاسی میگین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ بین خودمون باشه :ایول به این ابراز نظر راستی دیدین که لینکتون کردم اگه دوباره نیاین دلم میشکنه